Dobry film do oglądnięcia z dziewczyną

Nie masz pomysłu na randkę, a zbliża się ona wielkimi krokami? Nic sie nie martw! Przygotuj popcorn, cole i jeden z poniższych filmów. Sukces gwarantowany!

„Pretty Woman”

Kultowy film, który w latach 90, stał się przebojem kinowym. Na jego punkcie oszaleli wszyscy, niezależnie od płci i wieku. Wzrusza, bawi i … daje do myślenia. Film opowiada historię prostytutki – Vivian Ward, która zostaje zatrudniona przez zamożnego biznesmena Edwarda Lewisa, jako osoba towarzysząca. Ma grać jego dziewczynę, w czasie gdy on będzie robił interesy. Pomimo wielu burz, kłótni i sporów, postanawiaja dac szansę miłości, która zrodziła się w tydzień! Niesamowicie ciekawa fabuła, która trzyma w napięciu przez cały czas trwania filmu.

„Narzeczony mimo woli”

Komedia, która spodoba się nie tylko Twojej kobiecie, ale również i Tobie. Margaret Tate jest redaktor naczelną wydawnictwa w Nowym Yorku. Oprócz tego, jest też imigrantką z Kanady, której grozi deportacja. Postawiona w tej sytuacji, postanawia zmusić swojego asystenta, aby ją poślubił. Początkowo Andrew nie chce się na to zgodzić, jednak wizja awansu na redaktora, jakoś go przekonuje. Plan idealny? Wydawało by się, że tak, dopóki nie znajdą się w Urzędzie Imigracyjnym po wizę narzeczeńską… Film pełen uroku, ciepła i niespodziewanych zwrotów akcji. Zdecydowanie wart obejrzenia.

„Gra o wszystko”

Molly Bloom po nieszczęśliwym wypadku na stoku, musi zakończyć swoja karierę sportową. W Los Angeles zatrudnia się jako asystentka w biurze, gdzie zostaje poproszona o zorganizowanie wieczorku pokerowego, dla bardzo bogatych graczy. Powoli zostaje wprowadzana w arkana pokera i sama na własną rękę, zaczyna prowadzić nielegalny klub pokerowy. Warto dodać, że staje się on najbardziej ekskluzywnym klubem pokerowym w USA, w którym grać chcą największe tzw. „grube ryby”. Film ma niesamowicie ciekawą fabułę, opartą na faktach autentycznych. Dodatkowo nakręcony jest w sposób brawurowy, dlatego miło spędzicie czas, nie nudząc się nawzajem.

randka, film z dziewczyną, co oglądać?
Źródło: pixabay.com

„Dirty Dancing”

Jeden z obowiązkowych, randkowych filmów. Opowiada historię młodej Baby, która przyjeżdża wraz z Rodzicami i siostrą do ekskluzywnego kurortu oraz John’ego, przystojnego instruktora tańca. Rodzi się między nimi uczucie, a każdy kolejny wspólny trening, tylko jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Największe wrażenie robi jednak muzyka, która jest idealnie dopasowana do scen w filmie. Kapitalne role aktorskie, niezapomnianego Patrick’a Swayze i młodziutkiej Jennifer Grey, tworzą niesamowity klimat filmu. Warto również zwrócić uwagę na przepiękny, kultowy już taniec, który wielokrotnie powtarzany jest po dziś dzień.

„Zła kobieta”

Główna bohaterka, Elizabeth Halsey jest nauczycielką, bynajmniej nie z powołania. Ta robota ma jej zapewnić płynność finansową, a nie satysfakcję, dlatego zbytnio się do niej nie przykłada. Pije pali, przeklina i marzy o operacji plastycznej piersi, na którą zbiera pieniądze. Chcąc podnieść swój status postanawia uwieść bardzo bogatego i mega przystojnego nauczyciela Scotta. On jednak bardziej zainteresowany jest jej koleżanka po fachu…Zdecydowanie czas na szkolną intrygę! Film z kategorii śmiesznych, lekkich i przyjemnych w odbiorze. Zdecydowanie dużym atutem jest kreacja aktorska Cameron Diaz, która w sposób komiczny, może czasem przerysowany oddała charakter, granej przez nią postaci.

„La La Land”

Przepiękny musical, gwarantujący niesamowite emocje. Mia jest aktorką, która dorabia sobie jako kelnerka, czekając na swoją życiową szansę. Sebastian zaś jest muzykiem jazzowym, grającym w podrzędnej knajpce. Pewnego dnia spotykają się i zakochują, by po jakimś czasie, zacząć tworzyć przepiękną parę. Kiedy jednak kariery każdego z nich zaczynają nabierać rozpędu, a czasu na randki jest stanowczo za mało, wszystko zaczyna się zmieniać. Musical wybitny, nagrodzony 6 Oscarami i 7 Złotymi Globami. Idealnie przedstawia motyw marzeń, a odgrywane przez aktorów postacie są autentyczne. Sceny taneczno-wokalne przedstawione są w sposób mistrzowski.

Każdy z wyżej wymienionych filmów, jest idealnym wyborem na wspólny wieczór. Dziewczyny uwielbiają produkcje romantyczne, zwłaszcza takie, które kończą się happy endem. Warto zatem nie ryzykować i wybrać to, co sprawi jej przyjemność.