Bez karty PAYBACK wiele tracisz!

Karta PAYBACK to popularne rozwiązanie, dzięki któremu można wiele zaoszczędzić. Liczba honorujących ją sklepów i innych biznesów jest imponująca, lecz mimo to niektórzy nie decydują się na jej założenie. Dlaczego takie postępowanie jest niekorzystne? Karta PAYBACK pozwala na zbieranie punktów, które pozwolą zaoszczędzić na następnych zakupach! Przeczytaj dalej, a dowiesz się, jak poradzić sobie ze wszystkimi formalnościami.

Jak sprawdzić czy karta PAYBACK jest zarejestrowana?

Przed pierwszym skorzystaniem z karty PAYBACK należy ją zarejestrować. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie wykorzystać zasobów zgromadzonych przez nas punktów i w konsekwencji tracimy wiele ciekawych okazji! Jak należy dokonać rejestracji i kiedy możemy być pewni sukcesu?

Po pierwsze, należy zamówić kartę online lub odebrać ją w punkcie stacjonarnym. Te drugie to sklepy partnerów wspomnianego programu. Kartę Payback odbierzemy więc w lokalach kilku firm np. w sklepach sieci Kaufland.

Drugim rozwiązaniem jest zamówienie karty online. Należy w tym celu wypełnić specjalny formularz, po czym powinna ona trafić w nasze ręce w ciągu 3 tygodni. Kolejnym krokiem powinno być zarejestrowanie karty. W punktach stacjonarnych partnerów dostępne są specjalne formularze. Można również dokonać rejestracji na stronie PAYBACK lub w aplikacji mobilnej.

Jak sprawdzić, czy rejestracja się udała? Wystarczy sprawdzić, czy posiadamy dostęp do naszego konta PAYBACK na stronie internetowej lub w aplikacji. Jeśli tak jest, to znaczy, że operacja zakończyła się sukcesem. Od tej pory będziemy w stanie korzystać ze zgromadzonych przez nas punktów!

Jak połączyć karty PAYBACK?

Czy zależy Ci na połączeniu kilku kart PAYBACK, ale nie wiesz w jaki sposób tego dokonać? Na szczęście jest na to prosty sposób. Dzięki niemu zarówno Ty, jak i inni właściciele kont PAYBACK będą mogli mieć dostęp do wspólnej puli punktów.

W celu dokonania połączenia należy skontaktować się z infolinią PAYBACK lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie. W ten sposób będziemy w stanie dokonać fuzji nawet 10 kont! Trzeba jednak pamiętać, że jest to operacja nieodwracalna. Nie istnieje sposób na rozdzielenie, więc jeśli się rozmyślimy, to pozostaje nam jedynie założenie nowego konta.

Karta PAYBACK w sklepach Kaufland

Sklepy Kaufland to jedne z najpopularniejszych miejsc na zakupy. Z pewnością Twoje punkty PAYBACK znajdą wiele dobrych zastosowań podczas wizyt w lokalach tej firmy. Kaufland oferuje możliwość obniżenia ceny na rachunku za pomocą zgromadzonych punktów, a także przygotowuje specjalne kupony. Niektóre z nich dostępne są jedynie w aplikacji mobilnej, a więc pamiętajmy o jej zainstalowaniu!

Program PAYBACK szybko udowodni Ci, że założenie karty było dobrym pomysłem. Punkty zdobyte za zakupy na stacji możesz wykorzystać, aby zaoszczędzić na zakupach spożywczych i odwrotnie! Pozytywna zmiana w pojemności Twojego portfela jest już na horyzoncie, więc nie czekaj i czym prędzej załóż swoją kartę PAYBACK!